Klik hier om de definitieve uitslag te bekijken via Chronorace alsook jouw aankomstfilmpje.
Klik hier om de definitieve uitslag te downloaden in pdf.

Dames Overall Heren Overall
1 VERSTUYFT Katrien 4:30:30 1 DIEDEREN Bas 3:56:19
2 VERMEYLEN Jolien 4:38:16 2 HEEMERYCK Sander 3:59:38
3 VANCLOOSTER Lore 4:41:31 3 SWOLFS Sanne 4:00:19
Dames 18-24 Heren 18-24
1 Arts Caroline 5:41:29 1 DE BART Sander 4:18:07
2 - - 2 FABRI Yander 4:21:38
3 - - 3 DE WINTER Siebe 4:30:31
Dames 25-29 Heren 25-29
1 VERMEYLEN Jolien 4:38:16 1 HEEMERYCK Sander 3:59:38
2 SAP Julie 5:09:37 2 DE VLIEGER Arne 4:00:32
3 DEVALCKENEER Ann 5:11:07 3 VAN LANGENHOVE Simon 4:13:43
Dames 30-34 Heren 30-34
1 VANCLOOSTER Lore 4:41:31 1 SWOLFS Sanne 4:00:19
2 NOBUS - VAN DEN BROECKE Monique 5:02:10 2 LAGAE Kasper 4:01:35
3 BALLIU Kaya 5:15:16 3 DEKKER Martijn 4:03:04
Dames 35-39 Heren 35-39
1 VERSTUYFT Katrien 4:30:30 1 DIEDEREN Bas 3:56:19
2 VYNCKE Miek 5:26:50 2 DE MEYER Patrick 4:24:55
3 DE NEEF Nele 5:49:10 3 CORNELISSEN Xavier 4:27:13
Dames 40-44 Heren 40-44
1 WYBOUW Katrien 5:15:06 1 DEWILDE Michael 4:08:04
2 VAN COUWENBERGH Gracy 5:24:08 2 VERBEKE Bert 4:13:18
3 VAN OVERTVELDT Leen 5:39:15 3 VAN OVERMEIRE Jeroen 4:22:20
Dames 45-49 Heren 45-49
1 VAN BIERVLIET Sophie 4:47:48 1 CLEYNENS Philip 4:43:50
2 ONGHENA Sylvia 5:14:53 2 DEMIDDEL Ken 4:44:01
3 VAN DE PONSEELE Sofie 5:23:26 3 SPRUYTTE Stefaan 4:46:17
Dames 50-54 Heren 50-54
1 SCHRIJVERS Griet 5:16:37 1 BYTTEBIER Geert 4:35:18
2 ALLEMEERSCH Greet 5:48:13 2 DE DECKER Bruno 4:37:01
3 - - 3 HOMBLÉ Peter 4:45:26
Dames 55-59 Heren 55-59
1 AERTS Martine 5:55:07 1 MATTHYS Marc 4:40:47
2 - - 2 VERLINDE Marnik 4:52:15
3 - - 3 MAES Olivier 5:15:04
Dames 60+ Heren 60-64
1 VAN CAMP Greet 6:22:58 1 VERWIMP Marc 5:16:12
2 - - 2 CUIJPERS Jan 5:22:08
3 - - 3 VANEENOOGHE Benny 5:28:58
Heren 65+
1 DEPAUW Piet 5:56:51
2 HALLEMEESCH Norbert 6:13:43
3 KEYMOLEN Michael 6:26:49
Dames Knokke-Heist Heren Knokke-Heist
1 VAN BIERVLIET Sophie 4:47:48 1 SWOLFS Sanne 4:00:19
2 WYBOUW Katrien 5:15:06 2 DEFOORT Tom 4:22:45
3 POPPE Sylvie 5:35:25 3 BOUSSY Frederik 4:27:54
Women relay Men relay
1 SWIMCLASS 5:02:52 1 THE ROOKIES 3:58:37
2 TRIA+ PRO LADIES 5:31:56 2 SAFLORO 4:29:11
3 DE ZENA’S 5:49:38 3 TEAM PROTPUT 4:31:50
Mixed relay
1 TRI4FUN 4:27:02
2 MOEDER EEND 4:48:15
3 TRI TEAM 4:52:16