Klik hier om de definitieve uitslag te bekijken via Chronorace.
Klik hier om de definitieve uitslag te downloaden (pdf). (weldra beschikbaar)

ERELIJST EDITIE 2018

Dames Overall Heen Overall
1 Coysman Joke 4:35:07 1 Guillaume Romain 3:49:34
2 Verhaegen Charlotte 4:36:31 2 Mets Tom 3:54:29
3 Vanclooster Lore 4:37:59 3 Swolfs Sanne 3:57:29
Dames 18-24 Heren 18-24
1 - - 1 Teblick Job 4:06:15
2 - - 2 Fabri Yander 4:24:58
3 - - 3 Kennis Glenn 4:29:40
Dames 25-29 Heren 25-29
1 Verhaegen Charlotte 4:36:31 1 Mets Tom 3:54:29
2 Vanclooster Lore 4:37:59 2 Geys Ruben 4:00:42
3 Bäumer Silke 4:56:52 3 Lambrechts Adam 4:02:23
Dames 30-34 Heren 30-34
1 Trenson Bieke 4:51:22 1 Guillaume Romain 3:49:34
2 Nobus-VdB Monique 4:57:24 2 Swolfs Sanne 3:57:29
3 Keymolen Inge 5:16:00 3 Uyttersprot Dieter 4:20:39
Dames 35-39 Heren 35-39
1 Coysman Joke 4:35:07 1 Veldeman Toon 4:00:52
2 Vyncke Miek 4:47:40 2 Seghers Maarten 4:03:23
3 Goos Sofie 4:52:08 3 Achten Guy 4:19:28
Dames 40-44 Heren 40-44
1 Huygelen Annemie 5:42:52 1 Smitz David 4:23:00
2 Omta Tjarda 5:50:50 2 Verschaeren Hans 4:36:35
3 Bultynck Karin 6:12:58 3 De Wispelaere Allan 4:38:19
Dames 45-49 Heren 45-49
1 Leysen Liesbeth 4:45:00 1 Debusscher Hugo 4:22:45
2 Poppe Sylvie 5:27:33 2 Castelein Tom 4:39:17
3 Huyghe Lies 5:27:57 3 Demiddel Ken 4:40:41
Dames 50-54 Heren 50-54
1 Obreno Nancy 5:11:59 1 Depoorter Yves 4:18:09
2 Allemeersch Greet 5:28:03 2 De Decker Bruno 4:30:31
3 Cooman Natalie 5:44:30 3 De Boever Jurgen 4:40:39
Dames 55-59 Heren 55-59
1 Danneels Annemie 5:14:13 1 De Waele Rudi 5:07:35
2 - - 2 Morbee Jan 5:21:50
3 - - 3 Vanleenhove Frank 5:24:10
Dames 60+ Heren 60-64
1 - - 1 Verwimp Marc 4:59:32
2 - - 2 Vermeire Geert 5:23:08
3 - - 3 Cuijpers Jan 5:24:21
Heren 65+
1 Samyn Gilles 5:46:13
2 De Bleeker Michel 6:08:09
3 - -
Dames Knokke-Heist Heren Knokke-Heist
1 Trenson Bieke 4:51:22 1 Swolfs Sanne 3:57:59
2 Obreno Nancy 5:11:59 2 Depoorter Yves 4:18:09
3 Danneels Annemie 5:14:13 3 De Vos Quentin 4:25:31
Women relay Men relay
1 Swim Class 4:50:20 1 Domo Scott 2 3:56:02
2 3TimesALady 5:03:56 2 Stork Triatlon Team 3:57:40
3 Team Nelson 5:04:22 3 Bumpers 4:05:09
Mixed relay
1 Domo Scott 1 4:01:20
2 No Name 1 4:11:00
3 Tri 4 Fun 4:30:23